Міжнародний форум
«Терапія горя та відновлення
людського капіталу України»

Дата конференції:

26-27 вересня 2024 року

Місце проведення:

Великий конференційний зал (Великий актовий зал) Університету Короля Данила, вул. Є. Коновальця, 35 (м. Івано-Франківськ)

location
Зареєструватись
main-img

40+

Спікерів

10+

Країн

700+

Учасників

Для чого цей Форум?

Міжнародний форум «Терапія горя та відновлення людського капіталу України» – це безпрецедентна подія на тлі українських реалій, що покликана об'єднати досвід міжнародних та вітчизняних експертів в сфері психології горя.

! what

Для обміну знаннями, думками, поглядами, новими ідеями та теоріями між провідними фахівцями з України та інших країн світу, що спеціалізуються на вивченні горя та тяжкої втрати.

! what

Для створення розуміючого та підтримуючого професійного кола колег-однодумців, що зацікавлені у ґрунтовному вивченні, розвитку та популяризації терапії горя в Україні та світі.

! what

Для комунікації між експертами, готовими ділитися унікальними знаннями та досвідом в сфері горя та втрати, та психологами-практиками, що потребують дієвих інструментів для роботи зі скорботними.

! what

Для акцентування на необхідності стандартизації освіти в темі горя, з огляду на потреби фахівців, що працюють зі згорьованими людьми, та збільшення кількості осіб, які переживають втрату.

Зареєструватись
whom-img

Для кого Форум?

Форум стане джерелом глибоких фахових знань та професійного натхнення для всіх, хто обрав своїм покликанням збереження ментального здоров’я нації в особливо складний для України період.
Обмін новітніми знаннями з психології горя в форматі «живої» конференції стане корисним для всіх психологів, що працюють з українцями, травмованими війною та величезною кількістю втрат.

whom-img

Що отримають учасники Форуму?

  • Участь, особиста або онлайн, у всіх лекціях, майстер-класах та активностях Форуму.
  • Доступ до професійних обговорень та «круглих столів», що проходитимуть на базі Форуму.
  • Повний комплект матеріалів Форуму 2024 з записом виступів усіх заявлених спікерів.
  • Доступ до Чату Форуму.
  • Сертифікат від Міжнародної асоціації психологів по роботі з горем та тяжкою втратою про участь у Форумі.
whom-img

Як це знадобиться в майбутньому?

Теоретичні та практичні напрацювання експертів в темі горя та втрати, аналіз новітніх досліджень та тенденцій в терапії горя, обговорення реальних кейсів, методик та технік роботи зі скорботними стануть важливим фундаментом для подальшої ефективної роботи з людьми, що потребують психологічної підтримки на шляху переживання втрати.

Найактуальніші теми

  • actuality-image

    Терапія складних реакцій горя у дітей та молоді.

  • actuality-image

    Досвід комплексної та систематичної волонтерської підтримки скорботних «Рівний - рівному».

  • actuality-image

    Звʼязок між співчуттям та перебігом горя.

  • actuality-image

    Соціальна підтримка при переживанні втрат, повʼязаних із вживанням наркотиків.

  • actuality-image

    Вплив суїциду близької людини на членів родини та сімейну систему.

  • actuality-image

    Наслідки війни. Психологічний супровід військовослужбовців та ветеранів.

Топові спікери

Усі наші спікери є експертами національного та міжнародного рівня, що готові поділитися з учасниками Форуму своїми авторськими методиками, знаннями та реальними кейсами в темі горя та тяжкої втрати.
Виступи, лекції та майстер-класи від провідних фахівців, які вже зробили свій значний вклад у вивчення психології горя на національному та світовому рівні – це концентрат знань, досвіду та ідей, живої енергетики непересічних особистостей та закоханості у власну справу.

spicker

Лариса Рибик

Голова Міжнародної асоціації психологів по роботі з горем та тяжкою втратою, Кандидат психологічних наук
Дослідник в темі психології горя. Засновник школи “Терапія горя”. Автор книг та інструментів самодопомоги для дітей та дорослих при переживанні втрати. Використовує на практиці техніки аналітичної психотерапії, арт-терапії, коучингу та персональні методики. Працює з методами інтегральної психології. Практикуючий психолог, автор програми психологічної підтримки при раптовій втраті близької людини. Автор понад 20 наукових праць на тему скорботи. Автор журналів самодопомоги, щоб подолати втрату близької людини. Автор методичних рекомендацій для психологічної служби. Автор і викладач курсів:  «Терапія горя»
«Психологічна підтримка перинатальних та неонатальних втрат»

spickers_dots
spicker

Володимир Медведєв

Професор кафедри юридичної психології Національної академії внутрішніх справ, доктор психологічних наук, професор. Розробник юридично-психологічної концепції професійної деформації працівників органів внутрішніх справ, концепції професійно-психологічної підготовки працівників органів внутрішніх справ, основ психологічної теорії злочинної діяльності. В. С. Медведєв є членом ряду спеціалізованих вчених рад, у тому числі є постійним членом з моменту її заснування (1998 р.) першої спеціалізованої вченої ради з юридичної психології Національної академії внутрішніх справ, членом координаційної ради ВАК. Комісії України з психолого-педагогічних наук. Також є членом редколегії бюлетеня «Юридична психологія». Основні напрями наукових досліджень: психологія злочинності, історіографія вітчизняної юридичної психології, психологія суб’єктів правоохоронної діяльності.

spickers_dots
spicker

Валері Розу

 Директорка з досліджень у Бельгійському фонді наукових досліджень (FNRS)
Викладає міжнародні переговори, політику пам’яті та правосуддя перехідного періоду в UCLouvain (Бельгія). Вона має ліцензію з філософії та докторську ступінь. кандидат політичних наук. Вона є членом Бельгійської королівської академії. З 2021 року вона є стипендіатом права Макса Планка.
Приналежність: FNRS – Університет Лувена

spickers_dots
spicker

Андреас Меркер

PhD, доктор медичних наук Цюріхський університет Кафедра психології
Здобув медичну та психологічну освіту в Галле/Заале та Берліні, Німеччина. Працював на академічних посадах у Берліні, Дрездені, Сан-Франциско та Трірі, а в 2005 році став завідувачем кафедри психопатології та клінічного втручання в Університеті Цюріха і співдиректором амбулаторних клінічних служб Інституту. Керував і був співдослідником численних національних і міжнародних досліджень у галузі вивчення травматичного стресу та клінічної геропсихології, опублікував понад 200 рецензованих статей, очолював робочу групу ВООЗ із перегляду міжнародної класифікації хвороб у 2011-2018 роках та з 2017 року очолює Історичну комісію Німецького психологічного товариства. Автор та редактор 14 наукових та терапевтичних книг. У 2017 році отримав Федеральний хрест за заслуги Німеччини та премію Вольтера де Лооса.

spickers_dots
spicker

Такуя Йошіке

Доктор медичних наук, завідувач відділу розладів сну і неспання, Інститут психіатрії, Центр психіатрії та наркології.
Обіймає посаду керівника відділу досліджень розладів сну і неспання в Національному інституті психічного здоров’я, що розташований у Національному центрі неврології та психіатрії Токіо, Японія.
Проводить дослідження щоб краще зрозуміти психофізіологічні механізми, за допомогою яких людський мозок і тіло людини регулюють стрес. Його основні наукові інтереси полягають у трансляційні дослідження розладів настрою та тривоги з акцентом на фізіологію сну та циркадні ритми.

spickers_dots
spicker

Тіна Гравен Оестергаард

Очолює міжнародний відділ Датського національного центру скорботи (DNCG) – незалежної організації з 25-річним досвідом. DNCG працює на всіх рівнях допомоги при важкій втраті через дослідження, практику та освіту, співпрацюючи з партнерами в Данії та за кордоном. Останнє десятиліття Тіна відіграє ключову роль у реалізації стратегії DNCG: “разом запобігти руйнуванню життя через горе”. Вона об’єднує різні сектори та дисципліни для розробки ініціатив, спрямованих на допомогу людям, які зазнали втрати. Тіна та DNCG організували першу Європейську конференцію про горе у 2022 році та є базою для Європейської мережі з питань втрати. Тіна також працює над проблемами втрати та самогубств у Гренландії. Маючи ступінь магістра з міжнародного розвитку, Тіна раніше працювала над проектами розвитку в країнах Глобального Півдня.

spickers_dots
spicker

Ольга Меженська

Психотерапевтка, експерт в темі горя і втрати. Членкиня Української спілки психотерапевтів та Міжнародної асоціації психологів по роботі з горем та тяжкою втратою. Меженська: Волотер ГЛ ” Варто жити”, “Таблеточки”.
Досвід роботи з кризовими станами.

spickers_dots
spicker

Рейчел Гібсон

Протягом останніх 20 років працювала в Національній службі охорони здоров’я (NHS) у різних психіатричних установах як консультант-психіатр і консультант-медичний психотерапевт. Вона є психоаналітиком і груповим аналітиком, а також головою Робочої групи з вивчення впливу самогубств і вбивств на психіатрів і віце-головою факультету психотерапії Королівського коледжу психіатрів.

spickers_dots
spicker

Майкл Дафі

Консультант з когнітивної психотерапії та старший викладач/директор спеціалізованої магістерської програми з когнітивно-поведінкової терапії в Королівському університеті Белфаста. Він є науковим та клінічним консультантом Північноірландської регіональної травматологічної мережі та членом Британської ради з питань травми. Він є визнаним експертом з ПТСР, комплексного ПТСР та розладу тривалого горя. Він опублікував кілька досліджень про психологічні наслідки великомасштабних травматичних подій. У 2018-2021 роках він був головним дослідником дослідження ПТСР у дітей та підлітків, які зазнали жорстокого поводження або занедбаності, що фінансувалося ESRC та NSPCC. В даний час він також вивчає розлад тривалого горя і керує аспірантами, які досліджують фактори підтримки, пов’язані з травматичними і складними проявами горя.

spickers_dots
spicker

Микола Вовченко

Магістр психології Бізнес – тренер Master – Trainer of NLP PTSD- Trainer DST-Trainer Автор книги «Мистецтво досягнення цілей»

spickers_dots
spicker

Ольга Правдива

Психологиня, тілесно-орієнтована та гештальт-терапевтка, тренерка навчальних програм для психологів, соціальних та медичних працівників, експертка з соціальних програм та послуг. Авторка курсу “Бути батьками ангела” – допомога батькам з досвідом перинатальної втрати.

spickers_dots
spicker

Овсяннікова Яніна

Rандидат психологічних наук, старший науковий співробітник, начальник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру.

spickers_dots
spicker

Похілько Діана

Кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник, начальник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру.

spickers_dots
spicker

Наталія Шилова

Травматерапевтка, кризова психологиня та психологиня в темі горя і важкої втрати, ведуча груп самодопомоги та емоційної стабілізації; груп підтримки для людей, що переживають важку втрату; тренерка курсу Терапія горя. Членкиня Національної Психологічної Асоціації, Міжнародної  Асоціації психологів і психотерапевтів в темі горя та втрати та Асоціації EMDR в Україні – фахового об’єднання зі спеціальної травматерапії
Основне поле професійних інтересів – терапія психічної травми, EMDR терапія та терапія горя та важкої втрати

spickers_dots
spicker

Діте Шапіро

Клінічний психолог у Датському національному центрі скорботи (DNCG). Протягом десятиліття вона вивчала життя біженців та систему їх прийому в Данії, включаючи центри притулку, програми інтеграції та освіту для дітей-біженців. Зараз вона бере участь у проекті Копенгагенського університету, досліджуючи взаємодію біженців, волонтерів та муніципалітетів в контексті самозабезпечення та еміграції. Її робота висвітлює психологічні наслідки тимчасових та небезпечних умов життя біженців, поєднуючи антропологічні та психологічні підходи. Вона також вивчала вплив розлуки на сімейне життя біженців та особливості виховання дітей після переселення. Вона спеціалізується на якісних методах дослідження, включаючи практичні та спільні етнографічні підходи. Має глибокі знання з психотравматології та травма-інформованої практики. Має великий досвід викладання та проведення курсів, зокрема з питань дослідження дітей-біженців.

spickers_dots
spicker

Сара Геландер

Асоційований музичний психотерапевт. Інтегративний музичний психотерапевт і гуманітарний працівник з багаторічним досвідом клінічної та дослідницької роботи в мультикультурному середовищі, зокрема в лікарнях, в невідкладних ситуаціях та серед переміщених спільнот. Вона є сертифікованим музичним терапевтом для неонатальної інтенсивної терапії та має додаткову підготовку з лікування травм та травматичної психотерапії на основі підходу, орієнтованого на травму, у сфері ментального здоров’я та психосоціальної підтримки на базі спільноти (CB MHPSS).

spickers_dots
spicker

Йос де Кейсер

Є почесним професором психології в Гронінгенському університеті. Він проводив дослідження як головний дослідник, присвячене психічному здоров’ю родичів жертв катастрофи MH17 З 2009 року він є головним тренером клінічної психології та головним тренером психотерапевтів в Інституті навчання PPO, а також доцентом університету GMW/RuG. Розширення фокусу з жертв травми на людей, які зазнали травматичної втрати близької людини, наприклад, через війну, може поглибити наші знання про фактори, які піддаються змінам при лікуванні тривалого розладу горя (ТРГ) та посттравматичного стресового розладу (ПТСР).

spickers_dots
spicker

Оивин Реехорст Калсос

PhD, клінічний соціальний працівник та сімейний терапевт, керівник відділу психічного здоров’я, вживання психоактивних речовин і взаємовідносин в Університеті прикладних наук Західної Норвегії. Його клінічна робота здебільшого була зосереджена на вживанні психоактивних речовин і залежності, де він стурбований визнанням потреб і ресурсів у постраждалих сім’ях. Тому він розвиває терапевтичні практики, орієнтовані на сім’ю та соціальні мережі, пише та читає лекції на ці теми. Його доктор філософії досліджував взаємодію в сім’ї, соціальне здоров’я та потреби в допомозі людей, які постраждали від смерті, пов’язаної з наркотиками.

spickers_dots
spicker

Геерт Е. Смід

Професор, лікар, доктор наук, професор психотравми, втрати та горя, Університет гуманістичних наук, Нідерланди, та психіатр, Національний центр психотравми ARQ. Професор, що спеціалізується на психотравмах, втратах і горі після катастроф та насильства в Університеті гуманістичних досліджень в Утрехті, Нідерланди. Він також є психіатром і заступником директора з питань підготовки резидентів у Національному центрі психотравм ARQ/ARQ Centrum’45 у Дімені, Нідерланди. Дослідження доктора Сміда зосереджені на поширеності, діагностиці та лікуванні ПТСР, травматичного горя та сенсибілізації до стресу. Він зробив значний внесок у цю галузь через публікації та лекції на ці теми. Його робота часто досліджує перетин травми та горя, надаючи цінні уявлення про те, як люди обробляють травматичні події та втрати і справляються з ними. Окрім академічної та клінічної роботи, доктор Смід бере участь у розробці та впровадженні терапевтичних підходів, таких як коротка еклектична психотерапія для ПТСР, і провів дослідження різних втручань та їх ефективності у лікуванні травматичного горя та пов’язаних з ним розладів.

spickers_dots
spicker

Алесандра Пітман

Доцент кафедри загальної психіатрії дорослих у відділенні психіатрії Університетського коледжу Лондона. Вона також працює почесним консультантом-психіатром у Camden & Islington NHS Foundation Trust, Лондон. Її клінічні та дослідницькі інтереси стосуються догляду за людьми з суїцидальними намірами. Вона використовує низку методів дослідження, щоб зрозуміти фактори ризику самоушкодження та спроб самогубства, як у клінічному, так і в громадському контексті.

spickers_dots
spicker

Інес Тестоні

Факультет психології та педагогіки – Університет Падуї – Італія. Директор Магістерської програми “Дослідження про смерть та закінчення життя”. Професорка соціальної психології та паліативної психології та керує магістерською програмою з вивчення Смерті та Закінчення Життя в Університеті Падуї. Вона зацікавлена у питаннях горя, смерті та освіти про смерть, є авторкою 20 книг та 250 статей. Вона була членом білатерального комітету МІУР – Міністерства Охорони Здоров’я Італії щодо включення паліативної допомоги до програм навчання. Керує європейським проектом «Освіта про Смерть для Паліативної Психології». Інес Тестоні визнана однією з 100 найважливіших учених Італії за своїми дослідженнями у галузі смерті та процесу вмирання. Інес є Керівницею та Директоркою різних європейських проектів, членкою багатьох національних та міжнародних асоціацій для вивчення взаємозв’язків між психологією, релігією, танатологією, паліативною допомогою та суїцидом. Вона є авторкою понад п’ятдесяти статей на національному та міжнародному рівнях, а також численних виступів на конгресах.

spickers_dots
spicker

Саймон Рубін

Ph.D. Професор-емерит Клінічної Психології Університету Хайфи, Школа Психологічних Наук. Досвідчений психотерапевт, наставник у терапії та консультант, доктор Рубін підтримує активну практику психотерапії. Його публікації на тему втрати та скорботи охоплюють період понад 30 років. Глибоко людські теми кохання та втрати мають потенціал об’єднати людей з різних культурних середовищ. З метою підвищення розуміння цих понять професор Рубін заснував Міжнародний центр вивчення втрати, скорботи та людської стійкості в Університеті Хайфи. Професор Рубін також є головою Програми клінічної психології університету Хайфи.

spickers_dots
spicker

Анатолій Сичевський

Керівник Психологічної служби ДСНС України, член правління Всеукраїнської Асоціації фізичної медицини, реабілітації і курортології. Начальник Відділу психологічного забезпечення підрозділів Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України, кандидат психологічних наук, полковник служби цивільного захисту.

spickers_dots
spicker

Леся Брацюнь

Є керівницею медичних програм Всеукраїнського благодійного фонду “Соборність” та активно працює у сфері паліативної допомоги в Україні. Вона підкреслює важливість державної підтримки у цій сфері та вважає, що паліативна допомога повинна включати не лише медичні, а й психологічні та духовні аспекти для всіх членів сім’ї пацієнта. Леся активно підвищує обізнаність щодо потреб дітей з невиліковними захворюваннями та займається підготовкою кваліфікованого медичного персоналу. Вона також виступає за впровадження медичного капеланства та системних змін на державному рівні для забезпечення доступу до необхідних ліків і підтримки для таких дітей та їхніх сімей.

spickers_dots
spicker

Віра Заливадна

Психологиня і психотерапевт, спеціалістка з терапії горя. Вона є тренером курсу “Терапія горя” та веде групи підтримки для людей, які переживають втрату. Віра активно бере участь у наукових форумах та конференціях, де ділиться своїм досвідом і знаннями щодо психологічної підтримки під час втрат, особливо у військовий час. Зокрема, вона була спікером на Міжнародному форумі “Терапія горя”, де розглядала питання батьківської втрати під час війни та особливості роботи з горем через телефонні консультування та інтернет-інтервенції. Віра також працює з жінками, які втратили своїх чоловіків на війні, допомагаючи їм пережити горе та знайти підтримку в спільноті.

spickers_dots
spicker

Юлія Макаренко

Психологіня, остеопат, працює в темі горя та втрати. Магістерка психології, проповедуэ остеопатію з 2010 року. Працює в темі горя і втрати в Міжнародні асоціації Лариси Рибик. Ведуча груп “Життя після втрати”. Соведуча тренінгів “Супровід родин зниклих безвісті”. Психолог проекту “Незламна мама” у ГО Фонд Маша з 2023.

spickers_dots
spicker

Тетяна Литвиненко

Вона є практикуючою психологинею, спеціалізується на темі втрати та горя, а також травмофокусованим терапевтом і ведучою терапевтичних груп. Член української асоціації психологічної підтримки, міжнародної асоціації психотерапевтів з теми горя та важкої втрати, а також член УСП. Її робота охоплює широкий спектр тем, таких як переживання втрати близької людини і горювання, депресія, тривожні стани, страхи, фобії, панічні атаки, кризові стани, ПТСР, гострий стрес, психосоматичні розлади, невпевненість у собі, низька самооцінка, а також питання сенсу життя та страху життя і смерті. У своїй практиці вона використовує методи з різних напрямків, включаючи ДПДГ, арт-терапію, метафоричні карти, тілесну терапію та інші підходи.

spickers_dots
spicker

Олена Шитко

Працює з важливими життєвими викликами, допомагаючи людям будувати мости над кризами і знаходити внутрішню стійкість у складних ситуаціях. Її діяльність охоплює як індивідуальне консультування, так і підтримку в групах для тих, хто пережив агресію з боку Російської Федерації. Олена створює простір для реабілітації і зміцнення, фокусуючись на стабілізації кризових станів, коли людина втратила баланс і важко справляється з емоціями. Її професійна діяльність включає підтримку у відновленні після агресії, надання короткострокової терапії для осіб, які борються з аддикціями, а також роботу над сімейними проблемами, конфліктами та розлученнями. Олена також спеціалізується на особистісному розвитку, допомагаючи з плануванням і досягненням цілей через трансформаційні ігри та роботу з метафоричними картами. Її експертиза спрямована на допомогу в будь-яких обставинах, відкриваючи нові горизонти і дозволяючи повноцінно переживати життя.

spickers_dots
spicker

Денис Дьяченко

Священослужитель Православної церкви України, офіцер служби військового капеланства в Національній академії державної прикордоної служби україни

spickers_dots
spicker

Оксана Чайка

Клінічна психологиня, патопсихологиня. Практикує в методі системної сімейної психотерапії, позитивної психотерапії, EMDR методі. Завідувачка відділенням медико-психологічної реабілітації КНП “Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради”, досвід роботи, 22 роки.

spickers_dots
spicker

Людмила Світлична

Практикуюча психологиня з досвідом роботи в темі горя та втрати, сімейна консультантка, арт-терапевтка, тренерка і ведуча терапевтичних груп. Крім приватної практики, вона має досвід роботи в міжнародних організаціях, благодійних фондах та громадських організаціях. Людмила відзначається відкритістю та доброзичливістю, дотримується етичного кодексу психолога, правил конфіденційності та безоцінності. Її досвід включає понад 700 годин індивідуальної та групової терапії. Людмила є членом Міжнародної асоціації психологів з роботи з горем і втратами та Асоціації дитячих, сімейних та перинатальних психологів України. Вона пройшла навчання на курсах Лариси Рибик з теми “Терапія горя” тривалістю 180 годин. Її практична діяльність охоплює такі запити: дитячо-батьківські відносини, терапія горя та втрати, психосоматика, проблеми під час вагітності, робота з дітьми та підлітками (тільки очно), вигоряння на роботі, складнощі у взаєминах, вікові кризи, низька самооцінка і страхи.

spickers_dots
spicker

Олена Рибалко

Є кваліфікованою психологинею з двома вищими освіти – психологічною та біологічною. Вона працює психологом, арт-терапевтом і веде терапевтичні групи. Олена є членом міжнародної асоціації психотерапевтів, спеціалізується на темі горя та важкої втрати. Її практичний досвід охоплює широке коло тем, таких як психологічна підтримка після втрати близької людини, посттравматичний стрес, депресії, тривожні стани, страхи, фобії, панічні атаки, ПТСР, невпевненість у собі, низька самооцінка, нереалізованість та незадовільна якість життя. Олена також працює з труднощами в спілкуванні, особистісними кризами, екзистенційними проблемами, психосоматичними розладами та міжособистісними відносинами. Вона спеціалізується на роботі з кризовими станами, панічними атаками та травматичним досвідом, надаючи психотерапію та поведінкову корекцію. Маючи диплом психолога загального профілю міжнародного зразка, Олена активно займається науковими дослідженнями та обміном досвідом.

spickers_dots
spicker

Кристина Петриченко

Є спеціалісткою у сфері горя та втрат. Її робота охоплює широкий спектр запитів, включаючи проблеми у стосунках, розлучення, взаємини між батьками і дітьми, невпевненість у собі, знецінення, занижену самооцінку, проблеми з вибором і прийняттям рішень, депресію, тривожність, страхи, нав’язливі думки та стани, апатію, панічні атаки, роботу з негативними емоціями, сімейні консультації та психосоматичні захворювання. Кристина пройшла численні навчання, зокрема сертифікацію на міжнародному фестивалі з психології та тілесних практик, курси з психосоматики і консультування, арт-терапії, патопсихологічної діагностики, психотерапії особистісних розладів, роботи з травмою і горем, а також когнітивно-поведінкової моделі в психологічному консультуванні дорослих. Вона також є тренеркою і ведучою курсу терапії горя від Лариси Рибик і є членом Асоціації психологів Полтавщини.

spickers_dots
spicker

Вікторія Кілеєва

Психолог, травмотерапевт, спеціаліст в темі горя і важкої втрати. Тренер навчальних програм, автор трансформаційних програм. Трілесний, танце -руховий, раціонально -інтуітивний терапет.

spickers_dots
spicker

Людмила-Оксана Андріїшин

Обласний позаштатний спеціаліст з паліативної допомоги Івано-Франківської області, завідувачка мобільною службою паліативної допомоги, директор тренінгового центру
паліативної допомоги. Представниця благодійного фонду “Мати Тереза”. Цей фонд займається наданням допомоги та підтримки людям, які потрапили в складні життєві ситуації, включаючи бездомних, сиріт, людей з обмеженими можливостями та тих, хто страждає від соціальних чи економічних труднощів. Фонд працює у напрямку поліпшення якості життя людей, допомагаючи їм у медичних, освітніх та соціальних аспектах.

spickers_dots

Спонсори та партнери

sponsors-image

Міжнародний фонд «Відродження»

sponsors-image

Національний університет цивільного захисту України

sponsors-image

КНП "Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради"

Як це було?

Форум «Терапія горя.
Війна та психологічне відновлення України» 2023

bg bg
images button

Реєстрація

registred-bg

ОНЛАЙН участь

Пропонуємо взяти участь у форумі онлайн

registred-line 750 грн
  • Доступ до всіх виступів та доповідей
  • Доступ до матеріалів форуму на 3 місяці
  • Сертифікат про участь
  • Чат учасників Форуму
Оплатити участь
registred-bg

Отримати матеріали форуму 2024

Для тих, хто не може доєднатися до форуму офлайн або онлайн

registred-line 500 грн
  • Доступ до матеріалів форуму
  • Відкритий доступ 6 місяців
  • Активація після форуму
  • Посилання на електронну пошту
Отримати матеріали

Чому варто відвідати
Івано-франківськ

frankivsk_img

Історичний центр міста

Прогуляйтеся мальовничими вуличками історичного центру, подекуди ще вкритими бруківкою 17-го сторіччя, відвідайте площу Шептицького та віднайдіть на фасаді однієї з будівель старовинний герб міста, огляньте старовинні церкви та помилуйтеся містом з оглядового майданчика міської ратуші.
Відчуйте особливий ритм життя Івано-Франківська, який поєднує в собі пам’ять про бурхливі події минулого та глибокі українські та європейські традиції.

 

frankivsk_img

Музеї та галереї

Івано-Франківськ відомий своєю прихильністю до культури та різних видів мистецтва, про що зокрема говорить велика кількість музеїв та художніх галерей. Одним з ключових культурних осередків міста є Музей мистецтв Прикарпаття, що готовий продемонструвати своїм відвідувачам чисельні витвори мистецтва різних часів. В музеї представлені роботи не лише локальних митців Франківщини. Ви можете завітати до однієї з багатьох виставок, присвячених різним аспектам української культури та історії, що регулярно проводяться в цьому арт-просторі.

 

frankivsk_img

Ресторани та кафе

В меню ресторанів та затишних кафе міста ви знайдете не лише загальновідомі українські страви, але й автентичні смаколики, приготовані за давніми рецептами, що зберігають відбиток гастрономічних культур Словаччини, Угорщини, Румунії та Польщі.
Спробуйте Івано-Франківськ на смак, скуштувавши грибну юшку, кулешу, вишневий штрудель або особливу каву з краплею «Прикарпатського бальзаму».
Затишна атмосфера та гостинність закладів Івано-Франківська лише доповнить приємні враження та допоможе сповна насолодитися неповторним смаком місцевої кухні.

frankivsk_img

Ландшафтний парк “Горгани”

Ландшафтний парк «Горгани» – це найбільший природний парк України, що розташований в мальовничих Карпатах. Він названий на честь однойменного гірського масиву Горгани, що є впізнаваним за своїми кам’янистими формаціями, величними смерековими та буковими лісами, кришталево чистими гірськими джерелами. Поєднання пологих пагорбів, мальовничих галявин та стрімких скелястих вершин робить це місце справжньою дикою перлиною Карпатських гір.
Відчуйте гармонію єднання з природою в ландшафтному парку «Горгани» у самому серці Карпатських гір.

Відповіді на запитання

Як перевірити статус своєї реєстрації?

Після завершення процесу реєстрації на сайті Форуму 2024 на електронну адресу, яку ви вказали під час реєстрації, буде надіслано повідомлення з підтвердженням того, що реєстрація пройшла успішно. У цьому листі буде вказано всю необхідну інформацію щодо вашої участі у Форумі, а також ваш унікальний реєстраційний ідентифікатор. Будь ласка, перевірте папку «Спам», якщо не зможете знайти лист у папці основних повідомлень!

Чи буде можливість особисто поставити питання спікеру або долучитися до дискусії?

Ви матимете змогу поставити питання по темі виступу спікера після закінчення його лекції або майстер-класу, якщо часу для живого обговорення буде достатньо, згідно з розкладом та програмою Форуму.

Чи зможу я поділитися враженнями та поспілкуватися з іншими учасниками Форуму?

Ми передбачили створення загального Чату Форуму 2024, де ви зможете познайомитися з іншими учасниками, поділитися власними думками та інсайтами. До того ж у Чаті Форуму ми інформуватимемо вас про початок виступів спікерів та зміни у розкладі та програмі Форуму.

Чи будуть доступні матеріали Форуму для всіх учасників?

Кожен учасник, що зареєструвався для участі в Форумі 2024 в онлайн або офлайн форматі, отримає доступ до повного комплекту відеоматеріалів, в який увійдуть записи всіх виступів, лекцій та майстер-класів. Важливо: Доступ до матеріалів Форуму буде наданий за певний час після його закінчення, у зв'язку з необхідністю редагування та обробки відзнятого відеоматеріалу.

Що робити, якщо оплата за реєстрацію на Форумі не пройшла?

Якщо ваш платіж не був успішним, зазвичай проблема полягає у недостатності коштів на рахунку, ліміті на розрахунки карткою в інтернеті, інших обмеженнях з боку банку або платіжної системи. Ви можете написати нам за допомогою форми зворотного зв'язку, щоб отримати підтвердження, що оплата від вас не надійшла. Так, при наступній спробі оплатити участь у Форумі або вартість комплекту відеоматеріалів, ви будете впевнені, що не сплачуєте вдруге.

Як я отримаю доступ до конференції, якщо беру участь у Форумі в онлайн-форматі?

В Чаті Форуму 2024, до якого ми долучаємо всіх учасників за номером телефону, що був зазначений під час реєстрації, ми надішлемо посилання на онлайн-трансляцію. Слідкуйте за повідомленнями в Чаті, щоб мати можливість вчасно доєднатися до подій та активностей Форуму та слухати виступи експертів в режимі реального часу.

Як відбуваються виступи іноземних спікерів?

Ми подбали про те, щоб всі учасники Форуму могли глибоко зануритися у тему виступу, не дивлячись на те, якою мовою говорить запрошений спікер. Виступи іноземних спікерів супроводжуються синхронним перекладом як для учасників в форматі онлайн, так і для всіх, хто особисто присутній на конференції. Ви можете слухати лекції, виступи та презентації від провідних експертів в темі горя та втрати українською або англійською.

Залишились питання?

Заповнюючи цю форму я даю згоду на обробку персональних даних та приймаю умови політики